MENÜ
İzmir
Ege'de Sonsöz
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
AK Partili Şengül'den Kocaoğlu'na stat salvosu: Yeniden ağlamaya başladı!
Politika
16 Nisan 2018 Pazartesi 16:40

AK Partili Şengül'den Kocaoğlu'na stat salvosu: Yeniden ağlamaya başladı!

Başkan Kocaoğlu’nun Tire Stadı açılışında yaptığı açıklamalara AK Parti İl Başkanı Şengül’den sert yanıt geldi.

EGEDESONSÖZ- AK Parti İzmir Milletvekili Aydın Şengül, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun Tire Stadı'nda yaptığı açıklamaları eleştirdi.

AK Parti Şengül, Kocaoğlu’nu projelerin engelleyicisi olmakla suçlarken, “Yeniden ağlamaya başladı” ve “Kocaoğlu’na ağlama mevsiminin gelmesi dolayısıyla kolaylıklar diliyorum. Zira bu kapıdan ona 2019’da ekmek çıkmayacak” ifadelerine yer verdi.

İŞTE O MESAJLAR
- 4 yıl boyunca susan Kocaoğlu seçimler yaklaşınca yeniden ağlamaya başladı. Anlaşılan tekrar aday olacak.

- Yıllardır bir an önce bitmesi için cansiperane çalıştığımız Göztepe ve Karşıyaka stadyumları için açtıkları davaları, sözüm ona su arıtma yatırımlarına rağmen Körfez'in yıllardır bitmeyen kokusu gibi sorunlardan bihaber konuşmasını hayretle izliyorum.

- Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın yıllardır stadyumların yapımı için bizzat takipçisi olduğuna kendisi de şahittir. Siyaset bu işin uygulayıcısı ve takipçisi konumda olması gerekirken Sayın Başkan her zaman bu projelerin engelleyicisi olarak anılmıştır.

- Açılan davalar ve buna gösterdiği gerekçeler bunların en somut göstergesidir. Bu sebeple spora siyaseti bulaştıranın kendisi olduğunu açıkça söylemekten çekinmiyorum.

- Başka şehirler üzerinden kendisine siyasi rant sağlama çabasındaki Kocaoğlu’na ağlama mevsiminin gelmesi dolayısıyla kolaylıklar diliyorum. Zira bu kapıdan ona 2019’da ekmek çıkmayacak.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar
 Bülent ışık
 17 Nisan 2018 Salı 00:06
Alsancak stadı maçlara kapanalı 3 yil oldu.Onca tepkiden sonra 15 bin kişilik eski Alsancak stadı yerine 54 milyon liraya 13 bin kişilik yeni stad yapılıyor. Vodafone arenanın seyirci başına maliyeti Alsancak stadının 3 katı.
 gürkan
 16 Nisan 2018 Pazartesi 17:55
İzmir' den kime ekmek çıkmadığını AKP' nin il başkanı 15 yıldır anlayamamış ise 2019' da iyice öğrenir. Bu şehrin hakkı semt , butik statlar değildi, bunu ne zaman anlayacaksınız ? Atatürk Stadı' nı yıkıp modern 40 bin kişilik stat yaptınız da engel olan mı oldu ? Alsancak Stadı'nı yaptınız da engel olan mı oldu ? Karşıyaka stadına karşılık Alsancak stadı yıkılmayacak mıydı ?
Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Ege'de Sonsöz