MENÜ
İzmir
Ege'de Sonsöz
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Aşı karşıtı gazeteci ve valilik çalışanı Covid-19'tan vefat etti
Ege
20 Eylül 2021 Pazartesi 09:44

Aşı karşıtı gazeteci ve valilik çalışanı Covid-19'tan vefat etti

Denizli Son Nokta internet sitesinin sahibi olan ve aşı karşıtı propaganda yapan Erol Kes, Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybetti. Manisa Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen, aşı olmayan bir Valilik çalışanının genç yaşta koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiğini duyurdu. Özmen, ‘Bu vebal kimin?’ diye sordu.

 Denizli'de Son Nokta adlı internet gazetesinin sahibi olan ve aşı karşıtı yayınlarıyla dikkat çeken Erol Kes, Covid-19'a yakalanarak vefat etti.

Sosyal medyada Covid-19 aşısı karşıtı paylaşımlarda bulunan Erol Kes, "Ne Kovid-19'a inanıyorum ne test sonuçlarına" ifadelerini kullanmıştı. Sıkça sosyal medya gruplarında korona virüsünün uydurma olduğu ve aşının gizemli bir oyun olduğunu öne süren Kes'in hayatını kaybetmesi kendi haber sitesinde şu ifadelerle duyuruldu:

"Denizli'de uzun yıllardır gazetecilik yapan Erol Kes, bir süre önce koronavirüse yakalandı. 10 Eylül'de durumu ağırlaşan Kes, yoğun bakıma alındı. Bugün ise gazeteci Kes'ten acı haber geldi. 

BU VEBAL KİMİN?
Manisa Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen, Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir açıklamada aşı olmayan genç bir valilik çalışanının koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiğini duyurdu. Özmen, genç çalışanın randevu aldığını ancak ‘etrafındakiler’in aşı olmasına engel olduğunu sözlerine ekledi. Aşı olmayabilirsiniz ancak asla başkasına telkinde bulunmayın diyen Özmen’in açıklaması şöyle:

“Maalesef bugün bizzat tanıdığım genç bir personelimizi koronavirüsten kaybettik. Üzülerek söylüyorum ki ısrarlarımıza rağmen aşı olmamış. En son randevu almış fakat "etrafındakiler" aşı olmasına engel olmuş ve ne yazık ki kendisini çok genç yaşta kaybettik. Bu vebal kimin! Aşı olmayabilirsiniz ama asla başkasına telkinde bulunmayın. Çünkü bu vebal sizi de yer bitirir.”

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar
 Oğulcan
 21 Eylül 2021 Salı 16:45
Daha çok bedeller ödeyeceksiniz sayın aşı karşıtları...
Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2021 Ege'de Sonsöz