MENÜ
İzmir 15°
Ege'de Sonsöz
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
CHP'den Mehmet Fatih Bucak ile ilgili açıklama
Politika
10 Şubat 2019 Pazar 10:53

CHP'den Mehmet Fatih Bucak ile ilgili açıklama

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, CNN Türk'te Dicle Canova'nın sorularını yanıtladı. CHP'li Torun, Mehmet Fatih Bucak'ı neden aday gösterdiklerini açıkladı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, CHP’nin Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde aday gösterdiği Mehmet Fatih Bucak hakkında yapılan eleştirilere yanıt verdi.

Seyit Torun, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in Bucak'ın adaylığını MYK'nın gündemine getireceği ile ilgili sözlerini değerlendirerek, Bucak'ı neden aday gösterdiklerini CNN Türk'te Dicle Canova'ya anlattı.

"EN UYGUN ADAY OLDUĞU İÇİN"
Seyit Torun, Bucak'ın adaylığı ile ilgili açıklamasında "Urfa il örgütümüzün, milletvekilimiz, il başkanımız, ilçe başkanlarımız ve yönetimlerimizin bu konuda ortak bir kararı vardı. Orada da en uygun aday olduğu, seçimde başarılı olacağı yönünde bir bilgi ile hareket ettik ve adaylaştırdık. Tabiki arkadaşlarımızın düşüncesine saygı duyuyorum. Biz sosyal demokrat partiyiz. Tartışırız, elbetteki belli değerlendirmeler yaparız. Ama sonuçta mutlaka bir araya geliriz ortak paydada buluşuruz" dedi.

SEYİT TORUN: SAHAYA YANSIMAZ
Öte yandan Seyit Torun, Dicle Canova'nın "Sahaya yansımaz mı diyorsunuz?" sorusuna ise "Kesinlikle yansımaz" dedi. (NTV)

 

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar
 TC misafir
 10 Şubat 2019 Pazar 11:55
Bu lafları söyleyen, böylesine bir düşünce yapısına sahip bir insan uygunluğu asla ve asla CHP ilkeleri ile uygunluğu örtüşemez. Özgür Özel biraz sözünün arkasında olsaydı bu yanlışın hemen ardından istifa ederdi diğer partililer de buna sessiz kaldı. Her şey seçim kazanmak değildir ilkeleriniz doğru, duruşunuz dik olacak. Kemal Kılıçdaroğlu böyle insanları bırak aday göstermeyi parti kapısından içeri bile almamalıdır. Yerel seçimler sonrasında Kılıçdaroğlu derhal koltuğu bırakmalıdır artık yeter.
Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ege'de Sonsöz