MENÜ
İzmir 15°
Ege'de Sonsöz
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
İzmir adayları vitrinde: Kılıçdaroğlu Büyükşehir'i örnek gösterdi, hükümete yüklendi!
Politika
10 Şubat 2019 Pazar 11:55

İzmir adayları vitrinde: Kılıçdaroğlu Büyükşehir'i örnek gösterdi, hükümete yüklendi!

Seçim bildirgesinin açıklandığı ve adayların tanıtıldığı toplantıya İzmir'den de çıkarma yapıldı. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu yaptığı konuşmada İzmir Büyükşehir'i örnek gösterdi, hükümete yüklendi.

CHP, seçim kampanyasının startını Ankara'da düzenlediği aday tanıtım toplantısında veriyor. 

Seçim bildirgesinin de açıklandığı toplantıya İzmir'den de çok sayıda isim katıldı. CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tunç Soyer, ilçe belediye başkan adayları, milletvekilleri ve ilçe başkanları Ankara'ya çıkarma yaptı.

- İŞTE CHP'NİN 12 MADDELİK SEÇİM BİLDİRGESİ!

KILIÇDAROĞLU İZMİR'İ ÖRNEK VERDİ
Toplantıda bir konuşma yapan Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Büyükşehir'i örnek gösterdi, hükümete yüklendi. Kılıçdaroğlu, "Merkezi hükümetin İzmir’de yaptığı Sabuncubeli Tüneli’nin 536 milyon lira maliyeti var. Benzer tünel, 2,5 kilometre Büyükşehir yapıyor. 110 milyona yapıyor... Birisinin kilometresi 134 milyon... Büyükşehir’in ki 44 milyon... Saray belediyeciliği ile halk belediyeciliği arasındaki farklardan biri bu" dedi.

Konuşmaların ardından adaylar tek tek kürsüye davet edildi ve aday tanıtım toplantısı tamamlandı.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar
 Serdar Sarı
 11 Şubat 2019 Pazartesi 11:35
Geçen hafta Buca Adayı değiştirilmek için Ankara’ya çağrılmış sonra Tuncay Özkan devreye girmiş MYK beklensin demiş örgüt Buca’da hala içine sindiremedi seçim kayıp gibi duruyor
 boşuna
 11 Şubat 2019 Pazartesi 11:28
'Türküm, doğruyum, çalışkanım' demeye utanan ülkücüler ve bu andı yasaklayan akplilerle hdpliler neden burada yaşar ki? Bilmezler mi ki bu şehir düşmanları barındırmayan, denize dökenlerin şehridir! Bu şehir kendi yağıyla kavrulan, devletten daha güçlü mali yapıya sahip şehirdir! Bu şehir şeriata, çember sakallılara, gericilere, çocuklarla evlenin diyen yobazlara kapalıdır! İzmirliye neyi anlatmaya çalışıyorsunuz? Rüşvetçi, hırsız, yalancı, dolandırıcı, kandıran, kandırılan olduğunuzu mu anlatmaya çalışıyorsunuz? Büyükşehir başkanlarını neden görevden aldığınızı mı? Beklettiğiniz zamları mı? Neyi anlatıyorsunuz?
 tutan mı var
 11 Şubat 2019 Pazartesi 11:19
Yaşadığı şehirle ilgilenen herkes en az Gürkan Bey kadar biliyor. TVden başınızı kaldırıp sadece bu gazeteyi okusanız en az onun kadar bilgi sahibi olursunuz. Yorum yazanların hepsini CHPli sanmak da başka bir yanlış, CHP'nin trollere verecek parası yok, yazanlar da trol değil, olsa olsa isyankar veya asi denebilir! Bilmem anlatabildim mi?
 Tayyar Önder
 10 Şubat 2019 Pazar 23:20
Bu Gürkan Adlı Beyefendi Her Konuya Konuya Tunç Soyer'den Daha Hakim...!!! CHP Bu Beyefendiyi Neden Büyükşehir Adayı Yapmamış ki...???
 Eski CHP li
 10 Şubat 2019 Pazar 21:52
Zaten başka nereyi örnek gösterebilir ki!! Ya İzmir Ya Eskişehir Ya da Tekirdağ.. Başka belediyemi varda göstersin Örnek.. Ben isterdim ki 81 ilin 71 den örnekler verebilsin.. Ama yok olmadı hiç bir zamanda olmayacak.. İddası olan, örnek değil örnekler verebiliendir.. İddası olan, çalışmış olan 50 gün kalan seçime hazırız arkadaş 81 de 70 yapıcaz.. İlçeleri şöyle süpürcez vs.. diyebilendir... Ama nerde, yok maalesef 1 nisan günü tvlerde ki o nefret ettiğim renklerlerle oy dağılımlı harita daki renkleri gördükçe yine yeniden hayaller, hayallerimiz yok olacak... Ama lütfen 10. Defa aynı başarısızlık ortaya çıkarsa bırakın düşün bu partinin yakasından artık yeter gerçekten yeter...
 Vatandaş
 10 Şubat 2019 Pazar 20:43
Yediniz güzelim ege''nin başını basiretsizler,ama 1 nisanı bekleyin!!!
 İZMİRLİ
 10 Şubat 2019 Pazar 20:24
Bu adaylardan hiç birşey olmaz .on keçiyi versen güdemezler bu partinin neden iktidar olamadığı belli. şekil bu anlatmaya gerek yok fotoğrafa bakmak yeterli.
 vatandaş
 10 Şubat 2019 Pazar 20:12
31 Mart akşamı; İ.B.B nihat Zeybekçi, Gaziemir nazmi Yılmaz. bilinsin.Mart' ın sonu DEPREM...
 Ksklı
 10 Şubat 2019 Pazar 19:44
Haftasonu dışarı çıktım trafik yoğundu , Yollar bozuk , şehir iyi bakılmıyor, Zeybekçi gelirse düzelir herşey
 REİS
 10 Şubat 2019 Pazar 18:45
1 NİSANDA KİRAZLAR ÇİÇEK AÇACAK:DD
Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ege'de Sonsöz