MENÜ
İzmir 26°
Ege'de Sonsöz
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
İzmir’in o projesi için bir kamulaştırma hamlesi daha!
Ekonomi
4 Ekim 2019 Cuma 10:24

İzmir’in o projesi için bir kamulaştırma hamlesi daha!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın onayıyla Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu için yüzlerce parselde kamulaştırma yapılacak.  

Mehmet İŞLER /EGEDESONSÖZ- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir’de gerçekleştirilecek Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu projesi için kamulaştırma düğmesine bir kez daha bastı.

Yolun yapımı kapsamında güzergah üzerinde bulunan ve kamulaştırma kararı çıkarılan taşınmazların ad ve parsel numaraları belirlendi. Geçtiğimiz Nisan ayında da kamulaştırmalar yapılmıştı.

Gelinen yeni süreçte Menemen’in Asarlık, Koyundere, Yahşelli, Belen, Hatundere, Türkelli, Aliağa’nın Helvacı, Bozköy, Samurlu, Güzelhisar, Aliağa, Hacıömerli, Aşağışakran, Yukarışakran, Horozgediği bölgelerinde yüzlerce parselde kamulaştırma yapılacağı açıklandı.

NİSAN’DA 5 İLÇE VE 318 NOKTA KAMULAŞTIRILMIŞTI
Nisan ayında da; Bergama’nın Zeytindağ, Dikili’nin Çandarlı, Menemen’in Yahşelli, Asarlık, Koyundere, Aliağa’nın Samurlu, Çoraklar, Merkez, Bahçedere, Yukarı Şakran, Aşağı Şakran, Bozköy, Horozgediği ve Foça’nın Yenifoça bölgeleri kapsamında 318 noktada kamulaştırma yolu seçilmişti. 

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ege'de Sonsöz