MENÜ
İzmir
Ege'de Sonsöz
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Vatandaş anlattı, Başkan Şengül dinledi: Herkese kapımız açık!
Politika
11 Ekim 2018 Perşembe 09:31

Vatandaş anlattı, Başkan Şengül dinledi: Herkese kapımız açık!

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, Kemalpaşa Belediyesi’nin düzenlediği “Halk günü” etkinliğine katılarak, vatandaşlarla bir araya geldi. Kemalpaşa halkıyla yakından ilgilenen Başkan Şengül, kendisine iletilen talep ve beklentileri not alarak, hepsiyle tek tek ilgileneceğinin sözünü verdi.

Her yaş grubundan çok sayıda vatandaşı dinleyen Başkan Şengül, onlarla bol bol fotoğraf da çektirdi. Başkan Şengül, “Her ilçe ziyaretimde vatandaşlarla buluşmaya, onları dinlemeye özen gösteriyorum. Bundan sonra da İzmir’in her noktasında halkla bir araya gelmeye devam edeceğim. Ayrıca hangi siyasi görüşten olursa olsun, nasıl yaşarsa yaşasın fark etmez, benimle görüşmek isteyene de kapım her zaman açık” dedi.

Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu’nun da katıldığı etkinlikle ilgili değerlendirme yapan Şengül, “Kemalpaşa’da belediyemiz çok güzel bir uygulamayı hayata geçirmiş. Vatandaşlarımızla bire bir iletişime geçerek sorunları çözmek, onlarla zaman geçirmek çok güzel. AK Parti belediyeciliğinin güzel örneklerinden biri de budur. Bizim için her vatandaşımızın talebi değerlidir. Makam ve mevkiler gelip geçici. Önemli olan yaptıklarımızla ve hizmetlerimizle iyi hatırlanmak, insanların gönlüne girebilmek. Bu noktada vatandaşlarımız, kimseyi ulaşılamaz hissetmemeli” diye konuştu.

TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ
Şengül, şöyle devam etti: “Görüşmeler sırasında vatandaşlarımız bana sadece sıkıntılarını aktarmadı, Kemalpaşa’da yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti ve görmek istediği yenilikleri de anlattı. Hatta İzmir geneline ilişkin fikirlerini de paylaştı. Bilinçli, yaşadığı kentin gelişimini isteyen ve farkındalığı oluşmuş Kemalpaşa halkı ile güzel bir gün geçirdik. Ayrıca vatandaşlarımızın önerilerinin gerçekleşmesi için gerekli birimlerle görüşeceğiz. Taleplerin takipçisi olacağız.”

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar
 Dertli
 11 Ekim 2018 Perşembe 13:32
Vallaha tüm yorumları haklı buldun
 çözümcü
 11 Ekim 2018 Perşembe 11:29
Madem çözümü için takipçisi olacaksınız: market ve pazar fiyatları canımızdan bezdirdi, doğalgaz-elektrik ve akaryakıt zamları bizi perişan etti, İzmir'e 1 metre bile metro yapmadınız. Vatandaşı kameralar, ilçe teşkilatı ve belediyeden kimse olmadan dinleyin bakın neler duyacaksınız.
 volkan
 11 Ekim 2018 Perşembe 09:38
sizin tv de yapilan ve sosyal medya yorumlara bile sabriniz yok ustaniz gibi... size 40 kere diyoz otogar metro buca metro izni yeni gemilere sığınak izni candarli limani once yarim kalanlari bitirin sonra oy isteyin
Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Ege'de Sonsöz