MENÜ
İzmir 24°
Ege'de Sonsöz
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Yeni il sağlık müdürü sahaya indi: İlk ziyaret Şehir Hastanesi'ne
Güncel
12 Haziran 2019 Çarşamba 18:39

Yeni il sağlık müdürü sahaya indi: İlk ziyaret Şehir Hastanesi'ne

İzmir İl Sağlık Müdürü Op. Dr. M. Burak Öztop inceleme gezilerine başladı. Öztop, yap-işlet-devret modeliyle faaliyete geçecek olan Bayraklı Şehir Hastanesi’ndeki çalışmaları inceledi.

EGEDESONSÖZ-  İzmir İl Sağlık Müdürü Bediha Salnur’un görevinden alınmasından sonra Balıkesir İl Müdürlüğü görevinden İzmir’e atanan Op. Dr. M. Burak Öztop çalışmalara başladı. Öztop, yapımı devam eden ve özel sektör tarafından çalışmaları sürdürülen Bayraklı Şehir Hastanesi’ni inceledi. Türkiye’de farklı illerde özel şirketler tarafından yap-işlet-devret yöntemiyle sürdürülen projenin İzmir’deki inşaatını Türkerler –Gama Ortak Girişimi yürütüyor.  Firma yetkililerinden bilgi alan Müdür Öztop’a, gelinen son durum ve projenin ayrıntıları hakkında sunum yapıldı.  Gerçekleştirilen inceleme programına, İl Sağlık Müdürlüğü Başkan ve Başkan Yardımcıları ile Bayraklı Şehir Hastanesinin yapımını üstlenen firma yetkilileri de eşlik etti.

NELER OLACAK?
TÜRKERLER Holding ve GAMA Holding İş Ortaklığı tarafından 25 yıl boyunca işletilecek hastanede 2 bin 500 yatak kapasite olacak. İzmir Bayraklı Entegre Sağlık Kampüsü Projesi;  715 yataklı Genel Hastane, 424 yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, 380 yataklı Kardiyovasküler Cerrahi Hastanesi, 141 yataklı Onkoloji Hastanesi, 300 yataklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ve 100 yataklı Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesi’nden oluşacak dev bir kampüs olacak. 

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar
 
 13 Haziran 2019 Perşembe 08:27
konak diş hastanesi ORTADONTİ tedavisi uygulamıyor artık,UZMAN DOKTOR olmadığı için,Baknım bilginiz olsun.
 
 13 Haziran 2019 Perşembe 08:24
Egekent Devlet Hastanesini tekrar istiyoruz. Çiğli Bölge Hastanesine naklettiniz. Kuzeyin en büyüğü ulaşım problemi yaşıyor hastaneye.
 meral
 12 Haziran 2019 Çarşamba 23:24
dünya küçük fonksiyonel hastanelere dönüyor. bizimkiler büyük hastanelere. hadi gidin de halledin işinizi o hastanelerde.
Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ege'de Sonsöz