MENÜ
İzmir 26°
Ege'de Sonsöz
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Bornova'nın Gençlik Merkezi’nde sinema keyfi
Kültür - Sanat
10 Aralık 2018 Pazartesi 09:19

Bornova'nın Gençlik Merkezi’nde sinema keyfi

Bornova Belediyesi’nin Dost Kart üyesi üniversite öğrencilerine yemekten içeceğe, internetten çamaşır yıkamaya ücretsiz olarak pek çok imkan sunduğu Gençlik Merkezi, sosyal etkinliklerin de adresi oluyor. Sinema tutkunu öğrenciler, her Perşembe gerçekleştirilen film gösterimlerde buluşuyor. Patlamış mısır eşliğinde sinema keyfi yaşıyor

Bornova Belediyesi’nin Dost Kart üyesi üniversite öğrencilerine ücretsiz olarak pek çok imkan sunduğu Büyükpark içindeki Gençlik Merkezi, sosyal etkinliklerin de adresi oluyor. Üniversite ; Serüven Kültür, Egeli Gezginler Derneği’nin işbirliği ile gerçekleşen proje ile sinema keyfi yaşıyor. Her Perşembe saat 18.00’de bir filmin gösterimi yapılıyor, ardından da Film Çözümleme ve Olumlama Atölyesi gerçekleştiriliyor. Öğrencilerin birbirleriyle kaynaşmasını, sinema ile ilgili olanların ise yorumlama becerisinin gelişimini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen gösterimlerde, patlamış mısır ve sıcak içecek ikramı da yapılıyor. 

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE SICAK BİR YUVA
Büyük Park içerisinde hizmet veren Gençlik Merkezi , ilçede yaşayan ya da üniversitelerde öğrenim görmek üzere kente gelen gençlere,  yuva sıcaklığında hizmet sunuyor. Merkez’de öğrencilere, öğle yemeği imkanı sunuluyor. Gün boyu çay ve kahve ikram ediliyor. Gençlik Merkezi, çamaşır yıkama ve kurutma olanağı ile özellikle şehir dışından gelen öğrencilere büyük rahatlık sağlıyor. Öğrenciler, kütüphane ve kablosuz internet imkanın sunulduğu Merkez’de sosyal aktivitelerini de gerçekleştirebiliyor. Ayrıca tabu, scrable, jenga gibi zeka geliştirici oyunların yanı sıra masa tenisi ve satranç ile de öğrencilerin keyifli zaman geçirmeleri sağlanıyor.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2024 Ege'de Sonsöz