MENÜ
İzmir 13°
Ege'de Sonsöz
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Eski Belediye Başkanı İYİ Parti'ye geri döndü
Politika
13 Ekim 2021 Çarşamba 23:30

Eski Belediye Başkanı İYİ Parti'ye geri döndü

Fethiye Belediyesi eski başkanı Behçet Saatcı, 2019'da istifa ettiği İYİ Parti'ye döndü. Saatcı'ya rozet, İYİ Parti'nin bugün yapılan Meclis grup toplantısında Genel Başkan Meral Akşener tarafından takıldı.

Muğla’nın Fethiye Belediyesi eski başkanı ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Behçet Saatcı, İyi Parti'ye katıldı.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde bağımsız Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Behçet Saatci TBMM Grup toplantısında İYİ Parti’ye geri döndü. Partinin kurucuları arasında yer alan Saatcı rozetini İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener taktı.

“YOLUMUZ AYRI DÜŞSE DE İSTİKAMETİMİZ DEĞİŞMEDİ”

İYİ Parti rozeti takıldıktan sonra kürsüde bir konuşma yapan Saatcı şunları söyledi:

* Yolumuz bir süre ayrı düşse de istikametimiz değişmemiştir. Çok şükür ne yolumuzdan vazgeçtik, ne doğrumuzdan, ne de dostumuzdan.

* İnşallah ülkemize başbakan olarak büyük hizmetler yapacak olan Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'e çok teşekkür ediyorum.

* Hedefimiz bellidir, haysiyetine dokunulmayan, hakkı hukuku korunan, gelecek umutla bakan, en başta huzurlu bir ortamı milletimizin her derdine sağlamak asli görevimizdir. Bozulan ülke yapısını düzeltmek borcumuzdur.

* Ay doğdu, yol belli oldu. Hilale vurgun gönüller olarak yıldızımızı sancaklara çıkaracak yolculuğumuza bende bir kez daha bismillah diyorum.

* Allah utandırmasın. Unutmayalım ki herkesin partimiz ve ülkemiz için yapabileceği bir şeyler vardır.”

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2021 Ege'de Sonsöz