MENÜ
İzmir
Ege'de Sonsöz
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Başkan Gürbüz Foça'nın dört bir yanında halkı dinledi
Yerel Yönetimler
19 Temmuz 2019 Cuma 14:02

Başkan Gürbüz Foça'nın dört bir yanında halkı dinledi

Gürbüz 16-18 Temmuz tarihlerinde düzenlenen halk toplantılarında; Yeni Foça, Foça merkez, Ilıpınar, Bağarası, Gerenköy, Yeni Bağarası ve Kozbeyli’de yaşayan vatandaşların daha yaşanabilir bir Foça için dile getirdikleri istek ve önerilerini dinledi.

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz 16-18 Temmuz tarihlerinde düzenlenen halk toplantılarında; Yeni Foça, Foça merkez, Ilıpınar, Bağarası, Gerenköy, Yeni Bağarası ve Kozbeyli’de yaşayan vatandaşların daha yaşanabilir bir Foça için dile getirdikleri istek ve önerilerini dinledi.

Başkan Fatih Gürbüz, meclis üyeleri ve birim amirleri ve muhtarların da katıldığı halk toplantılarında; altyapı sorunları, içme suyu hatları, gürültü ve çevre kirliliği, zabıta denetimleri, parklar, pazar yerlerinin yenilenmesi, yol ve kaldırım tamiratları, veterinerlik hizmetleri, sivrisinek ilaçlamaları ve benzeri konularda vatandaşları bilgilendirdi.

Foça’yı birlikte yöneteceğiz
Foça’nın yaşadığı sorunlara kalıcı çözümler getirmek istediklerini ifade eden Başkan Gürbüz; ‘‘Son yıllarda ve özellikle yaz aylarında artan nüfus karşısında sınırlı bir bütçe ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Gücümüzün ve imkânlarımızın yettiği ölçüde,  İzmir Büyükşehir Belediyemizin gücünü de yanımıza alarak yeni işler, daha iyi projeler üreteceğiz. Foça’ya hizmet için sonuna dek mücadele edeceğimizi mutlaka bilin.’’dedi.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar
 Foça''lı
 19 Temmuz 2019 Cuma 15:54
CHP alı başkanlar şeffaflık sözü vermişlerdi, şimdi bunu uygulama zamanı. Sayın Fatih Gürbüz göreve geldikten sonra kimi hangi maaşla hangi göreve getirdiğini açıklamalı, ayrıca hiç değilse 6 ayda bir bütçeyi (gelir-gider) web sayfasında açıklamalı. AKP yi çok eleştirdik, sıra bizde CHP.
Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ege'de Sonsöz