MENÜ
İzmir 15°
Ege'de Sonsöz
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Menemen'de CHP'ye transfer olan isimlere AK Parti'den tepki!
Politika
18 Temmuz 2019 Perşembe 17:25

Menemen'de CHP'ye transfer olan isimlere AK Parti'den tepki!

AK Parti Menemen Eski Gençlik Kolları Başkanı Haldun Çakmak ve eski ilçe gençlik kolları yönetimi AK Parti'den istifa ederek CHP'ye üye olmasına AK Parti'den teki geldi.

EGEDESONSÖZ- Menemen'de AK Parti Gençlik Kolları Eski Başkanı Haldun Çakmak ve gençlik kolları ilçe yönetiminin CHP'ye transfer olmasına AK Parti'den tepki geldi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı İnan, “AK Parti kuruluşundan bu yana demokrasinin üstünlüğünü savunmuş, her daim milletin kararını ilke edinmiş bir partidir. Ülkemize yaptığı nice hizmetlerin yanında antidemokratik uygulamalara da maruz kalan da hep kendisi olmuştur.  AK Parti’ye gönül veren gençlik, bugüne kadar tamamen gönüllü olarak liderinin arkasındaki sağlam duruşuyla ve ülkesine hizmet etme aşkıyla tanınmış bir gençliktir. Kişisel çıkarları ön plana alan ve bu çıkarlar uğruna oyunlar kurabilecek zihniyetlerin karşısında dimdik durmuş bir gençliktir. Bugün yaşanan olayların arkasındaki bahsedilmeyen gerçekliği, etik değerlerimiz adına olay sahipleri ve bizlerin arasında sonsuza dek kalacaktır” dedi.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ege'de Sonsöz