MENÜ
İzmir
Ege'de Sonsöz
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Esenyurt'u görmek için çalmışlar!
Güncel
7 Aralık 2021 Salı 15:20

Esenyurt'u görmek için çalmışlar!

Ordu'daki bir galeriden çaldıkları otomobille İstanbul'a kadar giden 3 çocuk, her şeyi sosyal medyadan tanıdıkları Esenyurt'u görmek için yaptıklarını söyledi.

Ordu'nun Altınordu ilçesinden çaldıkları otomobil ile İstanbul'a giden S.Ö. (13), A.Y. (12) ve E.K. (15) adlı çocuklar tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Akli dengelerinin yerinde olup olmadığına yönelik rapor istenen çocuklardan birinin ifadesinde, “İstanbul’un Esenyurt ilçesini sosyal medyadan sürekli görüyorduk. Buraya gitmek istiyorduk. Gitmek için araba çalmaya karar verdik. Buraya gelip gezdik. Arabanın yakıtı bitince bıraktık. Bıraktığımız yeri unuttuk ve arabayı bulamadık” dediği öğrenildi.

Öte yandan çalınan araç da galeriye teslim edildi.
Galerinin ortaklarından Bekir Ergen 20 bin liraya yakın zararları olduğunu söyledi. "Bunların içinde HGS geçişleri var, yedikleri trafik cezaları var. Bunun yanı sıra arabanın sağını solunu sürtmüşler" diyen Ergen, çocukların ailelerinden zararlarını talep etmeyeceklerini söyledi.

Ergen, “Bu maddi zararımızı ailelerden talep etmeyeceğim çünkü sonuçta araba bulundu. Sağ salim biz arabamıza kavuştuk, onlar çocuklarına kavuştular. Benim ailelerden isteğim, maddiyat değil onlara daha özverili şekilde bundan sonra sahip çıkmalarını istiyorum” dedi.

Ordu'nun Altınordu ilçesinde 3 çocuk, bir otogaleriden çaldıkları otomobil ile gittikleri İstanbul'da yakalanmıştı.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2022 Ege'de Sonsöz