MENÜ
İzmir 13°
Ege'de Sonsöz
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Menderes'te işlek caddelere asfalt çalışması!
Yerel Yönetimler
23 Şubat 2024 Cuma 09:05

Menderes'te işlek caddelere asfalt çalışması!

Menderes Belediyesi tarafından gerçekleştirilen asfaltlama çalışmalarında ikinci etap başladı.

Menderes Belediyesi tarafından ilçede ki işlek caddelerde gerçekleştirilen asfaltlama çalışmalarında ikinci etap başladı. İzmir Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa yapılan çalışmalar İbrahim Turan Caddesinin ikinci kat asfalt atımıyla devam ediyor.  Hızlıca tamamlanması planlanan çalışmalar daha sonra Cüneytbey Mahallesi ve Atatürk Caddesi ikinci kat asfalt atımıyla devam edecek.

Kısa sürede tamamlanacak
Çalışmalarla ilgili bilgi veren Menderes Belediyesi Başkan V. Erkan Özkan, ‘’ Menderes genelinde yaptığımız yol çalışmalarımız devam ediyor. İlçenin en işlek caddelerinde yol yenileme çalışmalarımızla yollarımızın ilk kat asfaltlamasını tamamlamıştık. İzmir Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte ikinci kat asfaltlamalara da başladık. En kısa sürede yollardaki çalışmaları bitirmeyi amaçlıyoruz. Menderes’imizin yollarını yenilemeye devam edeceğiz.’’ dedi.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar
 Asds
 23 Şubat 2024 Cuma 09:28
Türkiye tarihinde böyle asfaltlama görülmedi. 9 ay yağmur düşmeyen İZmir'de yağmurun altında asfalt attınız. Attağınız asfalt 2 hafta sonra patlamaya başladı. Yeni asfaltın üzerine yama yaptınız. Asfalt için kazıdığınız alandaki kasis, sokak kesişimleri, mazgalların kot farkını kapatmadınız. Araç lastikleri kesilmekten helak oldu. Şimdi 2 ay önce asfalt atılan yere ikinci kat diye yine asfalt mı atıyorsunuz? Bravo. 2 ay sonra su yatağı gibi olan yolun üzerinde kendi aracınızla gidersiniz artık. Hadi Menderes Belediyesi asfalt konusunda cahil, deneyimsiz. Bu işin sorumlusu olan koskoca İzmir Büyükşehir Belediyesi çalışanları da mı bunları bilmeyecek kadar cahil? Tebrikler, belediyeyi zarara soktuğunuz gibi Menderes'i kendi elinizle Akp'ye teslim ediyorsunuz.
Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2024 Ege'de Sonsöz