MENÜ
İzmir 12°
Ege'de Sonsöz
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Başkan Uyar referandum için sahada
Yerel Yönetimler
6 Nisan 2017 Perşembe 11:16

Başkan Uyar referandum için sahada

Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, günlük belediye çalışmalarının yanısıra ilçe merkezi ve mahalleye dönüşen köylere de  tek tek giderek yaklaşan referanduma ilişkin görüşlerini paylaşıyor.

Başkan Sibel Uyar, son olarak Urla Sanayi Sitesi esnafını tek tek dolaştı. Esnafın özellikle son dönemde ekonomideki gelişmeler ile birlikte ayakta kalmak için büyük bir mücadele verdiğini söyleyen Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, referandumda oy kullanma hakkını elde eden gençler de dahil, “Kendi kaderini tayin etme hakkını” kullanmasını istedi. 

BU MEMELEKET BİZİM!
Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar , 16 Nisan’a kadar devam edeceği gezilerinde Kabalak, Zeytinler, Balıklıova, Barbaros, İçmeler, Kuşçular köy ve mahallelerinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde, Türkiye Cumhuriyeti’nin Mustafa Kemal Atatürk ve milletin topyekün mücadelesi ile kurulduğuna işaret ederek, şunları söyledi:

“Bu memleket büyük zorluklar ve mücadeleler ile bağımsızlığına kavuştu. Daha sonra da gerçekleşen devrimlerle, çağdaş uygarlık seviyesine geldi. Atatürk’ün başlattığı ve bugüne gelen kazanımlarımızdan ödün vermememiz gerektiğini halkımızın çok iyi  bildiğine tanığız. Dolayısıyla ülkedeki referandum sonucunun da HAYIR’lı olması konusunda görüşler büyük bir ağırlık kazanıyor.” 

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Ege'de Sonsöz