MENÜ
İzmir 13°
Ege'de Sonsöz
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Başkan Sengel muhtarlarla buluştu: 5 yıl birlikte çaba sarf ettik!
Yerel Yönetimler
23 Şubat 2024 Cuma 10:46

Başkan Sengel muhtarlarla buluştu: 5 yıl birlikte çaba sarf ettik!

Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel çalışma döneminde kendisine eşlik eden muhtarlarla bir araya geldi. Mevcut meclis üyeleri ve Cumhuriyet Halk Partisi meclis üyesi adaylarının da katıldığı buluşmada Filiz Başkan 25 yıl boyunca Zafer Mahallesi’nde muhtarlık yapan Derviş Dede’ye teşekkür plaketi verdi.

Yerel yönetimin en önemli paydaşlarından biri olarak nitelendirdiği ve sık sık bir araya geldiği muhtarlarla buluşan Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel, hem çalışma dönemine ilişkin bir değerlendirme yapmak hem de Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis Üyesi adayları ve muhtarları bir araya getirmeyi amaçladıklarını belirtti. Filiz Başkan; “Geçtiğimiz beş yıl içerisinde birçok şey yaptık.  Farklı durumlarla karşılaştık. İlk defa muhtarlık yapanlar ve daha öncesinde muhtarlık yapanlar da bilirler ki; bu dönem zor bir dönemdi,  farklı bir dönemdi ama hep beraber bu dönemi atlatmak için çaba sarf ettik” dedi.

25 yıl boyunca Zafer Mahallesi’nde muhtarlık yapan ve bir sonraki dönem için aday olmayacağını belirten Derviş Dede’ye hizmetleri için teşekkür eden Filiz Başkan; “Yıllarını hizmet için vermiş olan, kendi mahallesi için çaba sarf eden, vatandaşları için çaba sarf eden ama artık ben yerimi gençlere vermek istiyorum diyen bir muhtarımız var. Zafer Mahallesi Muhtarımız Sayın Derviş Dede. O yüzden hepiniz adına Derviş Muhtarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Kendisine 25 yıl boyunca güvenen Zafer Mahallesi sakinlerine teşekkür eden Derviş Dede; “25 yıl bu görevi yaptım. Çok teşekkür ediyorum. Seçilecek olan arkadaşıma başarılar diliyorum” dedi.

Filiz Başkan tüm muhtarlara teşekkür ederek Derviş Dede ‘ye plaket verdi.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar
 Hangi çaba ? Aktarma hakkı çabası mı ?
 23 Şubat 2024 Cuma 11:39
Selçuk ilçesindeki otobüslerde ; İzmir merkez ilçelerindeki metro. otobüs , vapur ve tramvaylarda uygulanan 120 dk . aktarma hakkı var mı ? İzmir çevre ilçe otobüslerinde aktarma hakkı vermeyen İzmir BB’si , İzmir ‘deki tüm Muhtarlara ücretsiz toplu ulaşım hakkı verdi mi ?
 Selçuklu
 23 Şubat 2024 Cuma 11:36
Muhtarlar ve belediye başkanı değişimi artık değişmesi gerekir aynı vaatleri Selçuk halkı dinlemek istemiyor ve dikkate almıyor onun için bu dönem dayatma belediye başkanlarına ve yerine muhtarlara kırmızı kart gösterecektir bu halk...
Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2024 Ege'de Sonsöz