MENÜ
İzmir
Ege'de Sonsöz
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Bugün benim doğum günüm
Derya AVŞAR
YAZARLAR
26 Şubat 2016 Cuma

Bugün benim doğum günüm

Bu gün benim doğum günüm, bu gün sevgi için yeniden doğuyorum kendimi sadece sevmeye dolayısı ile sadece sevilmeye açıyorum Mutluluğu seçiyorum. Yeni yaşımda yaşadığım olumlu ya da olumsuz her durumdan mutlu olacak bir şeyler bulmak için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum.

Geçmiş yaşlarımda hata olarak değerlendirip, yaşadığım için kendime kızdığım her an için kendimden özür diliyorum ve tüm bunların aslında en değerli anlarım olduğunun farkına varıyorum.

Önümde yaşanmak için beni bekleyen her deneyimi sevgiyle karşılayıp kucaklayacağıma ve her biri için olumlu ya da olumsuz her biri için mutluluk ve şükran duyacağıma söz veriyorum. Geçmiş yıllarımda kendimde sevmediğim onaylamadığım her ne varsa gelecek yıllarımda olduğu gibi kabul etmeye niyet ediyorum.

Bu yaşımda hayatı gerçek bir armağan gibi yaşamayı seçiyorum. Her an mutlu olarak her adımda şükrederek yaşamayı seçiyorum her sabah yeni umutlara uyanmayı her gece bir sonraki günün muhteşemliğini düşleyerek uykuya dalmayı seçiyorum. Önüme çıkan her şeyin bana fısıldadığı güzelliklere odaklanarak yaşamayı seçiyorum. Bedenimin her zerresinin güzelliğini ve muhteşem işleyişinin ihtişamını her an fark ederek yaşamayı seçiyorum. Yeni yaşımda sadece ama sadece kendi yüreğimin sesini açmaya diğer tüm sesleri kısmaya karar veriyorum. Kendi hayatımın efendisi olmaya niyet ediyorum. Başkalarının benim ve hayatım için yapacakları yorumlara kendimi kapatıyorum. İçimden geldiği gibi yaşamak için kendime söz veriyorum.

Bana zarar vermeye çalışabilecek herkesin ve her şeyin ilahi düzen çerçevesinde bunun için görevli olduklarını ve hepsini benim yarattığımı bilerek yaşamaya karar veriyorum ve en önemlisi güven duymayı seçiyorum kendime ve hayata sonsuz bir güven duygusuyla yaratıcıya teslim olmayı seçiyorum

EVET! Yeni yaşımı tamamen teslimiyette geçirmeyi planlıyorum     

Ben bu gün bir kez daha doğuyorum en baştan sil baştan hiç yaşamamışım gibi sevgiye, aşka, bolluk ve berekete hayatın tüm güzelliklerine, mutluluğa, huzura, başarıya, iyiliklere, mucizelere, sağlıklı günlere, sevdiklerime sevmeye ve sevilmeye doğuyorum.

Mucizelerle dolu bu yeni yaşım için minnettarım

İYİ Kİ DOĞDUM.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu yazı henüz yorumlanmamış...

Yazarın Diğer Yazıları
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ege'de Sonsöz